Yeni Yazı Paylaş Detaylı Anlatımı

Hepgezelim.com “Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi” olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizler gezdiğiniz yerleri paylaşarak farklı yurtiçi ve yurt dışı ziyaretçilerin okumasını, yorumlamasını fikirlerini sunmalarını isterseniz hepgezelim.com yeni yazı paylaş üzerinden yazılarınızı yayınlayabilirsiniz.

  • Yazacağınız yazılarınız uzun ise önerimiz önceden hazırlamanız. (kopyala yapıştır olarak sayfamıza aktarabilirsiniz)
  • Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı fotoğraf sayısı olmadan fotoğraf deposu olan farklı sitelere yükleyip link alarak başlamış olacaksınız. (önerilen site imgyukle.com üyeliksiz/üyelik li olarak fotoğraf yükleyebiliyorsunuz ve fotoğraflarınızda zaman sınırı yoktur)

imgyukle.com giriş yaptıkdan sonra sizin karşınıza “YÜKLEMEYE BAŞLA” yazısı çıkacaktır. Burada ister tek ister toplu halde fotoğraflarınızı yükleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı seçtikten sonra 2. bölüm olarak “RESİM YÜKLE” bölümüne tıklamanız gerekmektedir (Not: İçeriği Gizle işaretlerseniz fotoğraflarınız gözükmez)
kocr6j.jpg

Fotoğraflarınızın hepsi yüklendikten sonra eğer tek yüklemiş iseniz “RESİM URL ADRESİ” , toplu yüklemiş iseniz “HTML Tam Görünüm” diyerek url adreslerini kopyalıyorsunuz.

Fotoğraflarınızın linklerini aldıktan sonra hepgezelim.com adresinin “YAZI GÖNDER” sayfasını açıyoruz.

  • Yazı Başlığı : Yazı başlığı önerimiz “İL – GEZİLECEK YER ” (Ör: İzmir Efes Antik Kenti)
  • Hikayenizi…. : Bu bölüm komple silinerek 2 şekilde paylaşım yapabilirsiniz. 1. Yol: İsterseniz Yazı + Fotoğraf + Yazı + Fotoğraf olarak paylaşımlarınızı yaparsınız. 2. Yol: Yazılarınızı yazıp en alt kısma galeri ve video bölümü yapabilirsiniz.
  • Yazının Kısa Açıklaması : Boş Bırakınız veya  (Yazınızın başlığın altında gözükecek önemli cümleyi yazabilirsiniz. İsterseniz boş bırakabilirsiniz)
  • Etiketler : Boş Bırakınız veya (Sosyal medya da kullandığınız etiketden farklı olarak kullanılmaktadır. Kullanırken # vb işaretler kullanmadan istediğinizi yazabilirsiniz. Bizlerin önerisi gezilecek yerin hangi ilçede olduğu hakkında bilgiler verilmesi (Ör: İzmir Konak))
  • Görsel Ekle : Boş Bırakınız veya (Fotoğrafınızın çözünürlüğü editörlerimiz tarafından ayarlanabilmesi için boş bırakınız. Editörlerimiz uygun fotoğrafı görsel olarak yükleyip yayına alacaktır.)
  • Yazıyı Gönder : Yazıyı Gönder butonuna bastığınızda Editörlerimizin ekranına düşecektir. Yayınlama kurallarına uygun görüldüğünde max 12-24 saat (tatil günlerinde 48-96 saat) içinde yayına alınacaktır.
  • Üyelerimiz gün içinde birden fazla yazı yayınladıklarında editörlerimiz tarafından günde bir yazı yayınlanacak şekilde sıralanacaktır.

Sizde Yaratıcılığınızı açığa çıkarın, hikayenizi bizimle paylaşın!

Yeni Yazı Paylaşmak İçin Tıklayınız

Yorum Yap