Tiyatro Kahramanları Müzesi
  1. Anasayfa
  2. İstanbul

Tiyatro Kahramanları Müzesi

0

Yazarın Yorumu

Her alanda daha yakın olmak istediğimiz siz değerli hemşerilerimizle, düzenlenen çeşitli etkinlikler aracılığıyla Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde buluşuyoruz. Sizlere ulaştırdığımız aylık program çizelgemiz hem ilgi duyduğunuz alanlarda neleri izleyebileceğinizi gösterecek, hem de randevularınızı ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, çocuklarımızdan yetişkinlerimize kadar her bir Maltepelinin ve İstanbullunun kendisini bulabileceği kültür-sanat etkinliklerine sahne oluyor. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün “Sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir” özdeyişinden hareketle, yaşama saygıyla sarılan sizleri sahnemizde ve izleyicilerimiz arasında yerlerinizi almaya davet ediyorum.
Sanat dolu günlere… Ali KILIÇ  Maltepe Belediye Başkanı Kaynak : https://www.tskm.org.tr/

Türkan Saylan Kültür Merkezi
Adres : Gülsuyu Mah. Nar Sok. E5 Yanyol Üzeri Maltepe / İstanbul
Telefon : 0216 589 36 00
Fax : 0216 589 36 08
E-mail : info@tskm.org.tr

Yazarın Profili

Yazarın Yazı Sayfaları Maltepe

Türkiye Turu

Gezilecek Yerler Restaurant Oteller  Gezi Haritası

Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi Hepgezelim.com Hoşgeldiniz. Sitemiz Türkiyede Bulunan Gezilecek Yerler, Yiyecek İçecek, Oteller ve Gezi Rotalarının Detaylı Anlatımı Siz Değerli Ziyaretcilerimizin İncelemesi İçin Hepgezelim Ekibi Tarafından Paylaşılmıştır ve Paylaşılmaya Devam Edilecektir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir