1. Ana Sayfa
 2. İstanbul
 3. Hacıllı Şelalesi

Hacıllı Şelalesi

Yine bir kamp hayaliyle düştük yollara.. Hacıllı Şelalesini sosyal medyadan görüp merak ederek gittik , iyi ki de gitmişiz.

İstanbul Şile Hacııllı Şelalesi begumesenyer (3)

Yine bir kamp hayaliyle düştük yollara.. Hacıllı Şelalesini sosyal medyadan görüp merak ederek gittik , iyi ki de gitmişiz. Bol yeşillikli ,sessiz bir kamp alanı arıyorsanız ya da yalnızca günübirlik bir kaçamak ise geziniz burayı tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir ulaşım yok sanıyorum ki biz kendi aracımız ile gitmiştik. Fotoğraflara bakıp neden şelale kenarında resmin yok diyebilirsiniz 🙂 Gördüğünüz gibi bizim kamp kurduğumuz yer şelale kenarında değil sadece dingin bir su kenarında..

Kamp yerimize karar verip yerleştikten sonra her kampta yaptığımız gibi etrafı keşfe çıktık fakat hava çok sıcaktı o yüzden sadece 25 dk mesafe uzaklaşabildik. Başka kamp yapan bir çifte akan şelale nerde diye sorduğumuzda bize ; ” Şelale yok eskiden varmış kurumuş ,oda yaklaşık 20 dk uzaklıkta ” dediler .

Bizde erken pes etmişiz yahu sonradan çok pişman olduk gitmediğimize. Velasıl siz aynı hatayı yapmayın . Gürül gürül akan suya doğru ilerleyin. Hacıllı ile söyleyebileceğim bir kaç şey daha ;

Tuvalet , yiyecek almak için bir tesis , yakmak için odun veya kurulacak bir kamp işletmesi bulunmamaktadır. Yolları da her araç için uygun değildir fakat eğer doğa ile baş başa kalmak size de yetiyorsa Hacıllı dan çok keyif alacaksınız :):) Herkese bol bol gezmeler.

O zaman hadi birlikte #hepgezelim

Önerilen Yazı
Efes Antik Kent

k5D8J8.jpg

Galeri Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. besenyer_avatar

  Diğer paylasım gibi yazı yazmayı düşünüyormusunuz ?

 2. besenyer_avatar

  Anlatim fotograflar super 👏

 3. besenyer_avatar

  Planlarimizin arasinda vardi yazinizi okuduk ve cok faydali oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir