Şelale Park
  1. Ana Sayfa
  2. Sakarya

Şelale Park

0
4.7
İnceleme Puanı

  • Gezi / Puan 4
  • Gezi / Ücret 5
  • Ulaşım 5

Yazarın Yorumu

Açıldığını duyduğumuzda çekimlerini yapmış olduğumuz Sakarya Serdivan Şelale Park bütün bölümleri açılmadığını gördük. Otopark bile girerken bütün binek arabalarının altları vuracak şekilde direk yükselti yapılmış otopark alanı bile tam yapılmamıştır. 120 Araçlık otopark yapılmış olmasına rağmen bizler 20 araç ancak sayabildik (Restaurant otoparkı hariç)

Görevli ile görüşmemizin sonucunda bazı şelalerin tadilatının daha sürebileceği onlarında aktif olarak çalışmasının süresini 15/10/2021 tarihinde tam kapasite çalışabileceğini söyledi. Planlananın çok farklı bir şey yapıldığını görebilirsiniz. Bazı oturulması gereken yerler aile olarak gidildiğinde çocuklar için sakıncalı olabilir. Şelaleler tam kapasite çalışmadığı için şelale zevkini alamıyorsunuz.

Not: Oturup dinlemek haricinde gezmek için sadece 20 dk ayırmanız yeterli oda yukarı çıkıp inme mesafesidir. Yukarı çıkarken tahta merdivenleri aşağıya inerken düz engelli/bebek arabası iniş yönünden inmenizi öneririz ama çok dar olduğu için karşıdan aynı şekilde engelli/bebek arabası gelirse hiç bir şekilde ilerleme olmayacağını söyleyebiliriz.

Galeri

Genel Bilgiler

Adres : Kemalpaşa, Kenan Sofuoğlu Cd, 54050 Serdivan/Sakarya

Navigasyon İçin Tıklayınız

Giriş Ücreti : Ücretsiz

Çalışma Saatleri : 08:00 – 24:00

Bebek / Engelli Arabası : Kısmi Gezebilir

Sakarya Turu

Sakarya Serdivan Şelale Park Yazıları

Türkiye Turu

Gezilecek Yerler Restaurant Oteller  Gezi Haritası

Yazar Hakkında

Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi Hepgezelim.com Hoşgeldiniz. Sitemiz Türkiyede Bulunan Gezilecek Yerler, Yiyecek İçecek, Oteller ve Gezi Rotalarının Detaylı Anlatımı Siz Değerli Ziyaretcilerimizin İncelemesi İçin Hepgezelim Ekibi Tarafından Paylaşılmıştır ve Paylaşılmaya Devam Edilecektir.

Yorum Yap