Ciğerci Ahmet
  1. Anasayfa
  2. Eskişehir

Ciğerci Ahmet

2

Yazarın Kaleminden

Gittiğimizde çok begendik çok güzeldi yemekleri sadece et, tavuk ve ciger sis var. İkramlari ise ayran, Cigkofte, mevsim salata, ezme vb.) dibek kahvesi ikramlari var.

Porsiyonların hepsi tek fiyat 200 TL , Eskişehire geldiğiniz de muhakkak uğramanızı öneririm ama “bana adana getirin demeyin” :) Urfa sofrası olduğu için

Yazarın Profili

Yazarın Yazı Sayfaları Tepebaşı

Türkiye Turu

Gezilecek Yerler Restaurant Oteller  Gezi Haritası

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümü mezuniyetimden sonra atıldığım profesyonel iş yaşamının yanı sıra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programına devam ettim. 1997 2012 yıllarında bazı sektörlerde çalışmamın yanında 2013 yılında koçluk eğitmenlik eğitimleri alırken buldum. Şimdiyse bambaşka biriyim kendi hayatımı iyileştirmenin yanı sıra seanslar, verdiğim seminerler ve eğitimlerle başkalarının hayatlarına da dokunuyorum ve bu yıl RC Menajerlik Başarı Ödüllerinden olan Yılın En Başarılı Profesyonel Yaşam Koçu ödülünü almış olmam da yürüdüğüm yolda ne kadar da doğru adımlar attığımı bana gösterdi. Sorularla başlayan yolculuğum yeni eğitimler, yepyeni sorular, okuduğum ve takip ettiğim materyaller, yazmakta olduğum kitabım ve klinik psikoloji öğrenciliğimle hala devam ediyor.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 6 ay önce

    sıra geceleri yapıyorlardı o zaman daha güzel oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir