1. Ana Sayfa
  2. Bayburt
  3. Otel Bayburt Konaklama

Otel Bayburt Konaklama

featured

Otel Bayburt Konaklama

Bayburt’un tam girişinde, Trabzon, Erzurum ve Çaykara yollarının birleştiği kavşakta yer alır

Hakkımızda

Otelimiz; şehrin merkezinde, Bayburt’un tam girişinde, Trabzon, Erzurum ve Çaykara yollarının birleştiği kavşakta yer alır. Bayburt’tun en büyük, en iyi ve en temiz oteli olarak ön plana çıkan Bayburt otel, sadece Bayburt’ta değil, çevre illerde de kendinden söz ettirmektedir.

Toplamda 3 Blok 150 Oda 400 Yatak kapasitelidir. 300 Kişilik toplantı ve konferans salonu, Beyaz Saray salonunda unutulmayacak düğün, nişan, kınalarınızın organizasyonları ve Otelimiz sizlere Fitness, Sauna ve Geleneksel Türk Hamamı gibi aktiviteleri sunmaktadır.

Kampanya :  Çok yakında hepgezelim.com ziyaretçileri için iletişim bölümünde indirim kuponu başvurmaları halinde otelimizde alacakları hizmetlerde indirim uygulanacaktır.

Galeri

 

 

 

 Video

https://youtu.be/38Jcrdctx28https://youtu.be/rqvUu41UaAY

Genel Bilgiler

4,6

Puan

8.000

Ziyaretçi / Yıllık

1

Kilometre

Yol Tarifi

Şingah Mh. Turgut Özal Blv.

Merkez / Bayburt


Reklam Alanı


Web Tasarım Sitesi

Davetiye Sitesi
Radyo Sitesi

[sharethis-inline-buttons][post_grid id=”3145″]

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi Hepgezelim.com Hoşgeldiniz. Sitemiz Türkiyede Bulunan Gezilecek Yerler, Yiyecek İçecek, Oteller ve Gezi Rotalarının Detaylı Anlatımı Siz Değerli Ziyaretcilerimizin İncelemesi İçin Hepgezelim Ekibi Tarafından Paylaşılmıştır ve Paylaşılmaya Devam Edilecektir.

Yorum Yap

Yorumlar (6)

  1. Bayburtta zaten iki tane otel var. Daha önce diğer otelde kalmıştım. Bu sefer Bayburt konaklamayı denedim. Tek kelime ile MÜKEMMEL, Güven bey’e ayrıca teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir