Check Inn / Inn 14
  1. Anasayfa
  2. Ankara

Check Inn / Inn 14

0
1.0
İnceleme Puanı

  • Hizmet 1
  • Temizlik 1
  • Ücret Karşılığı 1

Yazarın Yorumu

Hotele geldiğinizde sizi dar bir merdiven bekliyor çıkarken karsınızda görevliyi görüyorsunuz. Adı hotel olan bu yerde basit bir gecelik veya gecelik kalabileceğiniz bir yer olarak düşünüyorsunuz diğer sitelerde buranın 10/8,5 puan aldığı için güvenerek geliyorsunuz. Hepgezelim Ekibi olarak denemek için 8 kişilik odada kaldık yani en kalabalık odası. Odaya geldiğimizde size dolap veriyorlar elbiselerinizi koyuyorsunuz terlik arıyorsunuz bulamıyorsunuz, havlu arıyorsunuz bulamıyorsunuz, Televizyon izliyeceksiniz kumanda arıyorsunuz bulamıyorsunuz kumandayı buldunuz bu sefer televizyondan ses gelmiyor, Ortak WC kullanmak istiyorsunuz bir grup ortak WC kapısını kitlemis acmıyor otel görevlileride açtıramıyorlar. Yatağınızın hemen üstünde olan eski tip ısıtıcının sesinden uyuyamıyorsunuz. 50*50 veya 60*60 banyoya sığabiliyorsanız banyo yapabiliyorsunuz havlu getirmemisseniz nasıl kurulanırsınız onu siz düşünün.

Yukarıdaki görevliye ilettiğimizde havlu nun parayla olduğunu terliğin parayla olduğunu 15-20 TL gibi bir ücret sadece yatak içinde 50 TL vermiştiniz. Havlularda birlikte 70 TL oldu Kumanda her odada bir tane olduğunu ve 8 kişi ortak kullanması gerektiğini ilettiler. televizyon izlerken kulaklık takılması gerektiğini yoksa duyulmayacağını ilettiler. Priz 1 tane olduğu için fotoğraf makinanızı ve telefonunuza sarj edemezsiniz ve bir gün sonra çıkacağınız gezide biri bitik olarak seyahate başlarsınız bizler fotoğraf makinamızı seçtiğimiz için yemeğe kadar telefonumuzu kullanamadık.

Görevliye bunları iletmemize rağmen 50 TL hotel den ne beklentiniz oluyor ki tarzında sanki bedavaya hotel verilmiş gibi konuşma tarzları hiç hoş olmamaktadır. Bunları iletirken banyoya giremeyen bir erkek aşağıya yarı çıplak bir vaziyette inip banyoya giremediğini iletirken giriş kapısından da bir bayan kalmak için geldiğini gördüm ve yarı çıplak erkeği görmemek için kafasını aşağıda gitti. Odaların girişinde koridorlarda sabaha kadar telefon görüşen insanlar yatakta diğerlerine saygı göstermeden telefonla konuşan insanlar sizi rahatsız edecek herşey vardır.

Bazı sitelerde oranı 10/8,5 olduğu için ve uygun bir hotel olduğu için sizler için denedik ama BERBAT sakın gitmeyin yatak+ havlu + terlik + priz vb kattığınızda oraya ödediğiniz ücret toplamda 70-80 TL bulmaktadır. Sizlere önerilerimiz Ankara bir çok nezih hotel de tek kişilk odayı 70-90 TL arasına sunmaktadırlar HEPGEZELİM EKİBİ olarak bu hoteli BERBAT OLDUĞU İÇİN ÖNERMİYORUZ.

Galeri

Genel Bilgiler

3 Puan

1.498 Yorum

6 Kilometre

Navigasyon

Yukarı Bahçelievler Mh. Aşkaabat Cd. No:14 Çankaya/Ankara

Türkiyenin En Kapsamlı Gezi Sitesi Hepgezelim.com Hoşgeldiniz. Sitemiz Türkiyede Bulunan Gezilecek Yerler, Yiyecek İçecek, Oteller ve Gezi Rotalarının Detaylı Anlatımı Siz Değerli Ziyaretcilerimizin İncelemesi İçin Hepgezelim Ekibi Tarafından Paylaşılmıştır ve Paylaşılmaya Devam Edilecektir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir